CZK | EUR
0

Tisk na míru

Fotografům, umělcům, galeriím a grafickým studiím jsme schopni vytisknout, adjustovat a zarámovat velkoformátové snímky. Realizujeme také návrhy výzdoby kanceláří a firem.

Vše tiskneme ve špičkové kvalitě na značkové materiály na tiskárně HP Designjet Z9ps. Pro podrobnosti a případnou nabídku nás prosím kontaktujte.Umíme toho hodně


• Zakázkové rámování
• Tisk na míru
• Velkoformátový tisk
• Laminování a kašírování
• Grafické práce
• Návrhy výzdoby interiérů

více o našich službách >

Reference a recenze


• Naši zákazníci jsou s námi dlouhodobě spokojeni
• Díky tomu jsme ověřený obchod na Heuréka.cz
• Ukázky našich prací najdete zde

reference >

Poštovné, platba, dodání


• Základní poštovné činí 99 Kč
• Platba převodem nebo kartou
• Platba dobírkou - příplatek 129 Kč

Dodací doba tisků, které jsou skladem, je dva pracovní dny. Rámování a úprava obrazů je individuální řešení a žádá si nějaký čas - pokud obraz tiskneme, je to deset dní, jinak je to orientačně až měsíc.

detaily >

Kontakty


SLAVNEOBRAZY.CZ
Mgr. Petr Pakosta
Libušino údolí 110
623 00 Brno

email: obchod@slavneobrazy.cz
telefon: +420 777 445 603 (po-pá, 9-18)

detaily >
Reprodukce obrazů Naše služby a reference Poštovné, platba, dodání Kontakt

Kontakty

Naše adresa a fakturační údaje


SLAVNEOBRAZY.CZ
Mgr. Petr Pakosta
Libušino údolí 110
623 00 Brno
obchod @ slavneobrazy.cz

mobil: +420 777 445 603 (po-pá, 9-18)
Facebook

IČ: 68652011
DIČ: CZ7706213856
Jsme plátci DPH.

Neváhejte nás kontaktovat a pošlete nám email:

Vaše emailová adresa:


Předmět


Vaše přání nebo dotaz:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:
Kde nás najdete?

Jedete-li autem: jsme přímo na hlavní silnici. Parkovat je možné v odstavném pruhu před domem.
MHD (trolejbusem 37): vystupte na zastávce Libušina třída a běžte přes křižovatku dolů (pokud jste přijeli od Mendlova náměstí). V opačném směru trolejbusy zastavují přímo před domem, na protější straně silnice.

naplánovat cestu

Najdete nás v přízemí tohoto domu:
Kdo jsme?

Již 18 let tiskneme, rámujeme, laminujeme obrazy, které oslovují nás, ale i naše zákazníky. Těší nás to, protože máme možnost pracovat s tím nejkrásnějším, co ve výtvarném umění vzniklo. Jsme rodinná firma a můžeme vám nabídnout individuální přístup. Podnikáme tak, abychom se za nic nemuseli stydět a mohli klidně spát :)

Petr Pakosta (majitel a zakladatel firmy)

Vystudoval sociologii na Fakultě sociálních studií Brno. Ze zájmu, neboť v této oblasti roky pracoval, se věnuje výzkumu trhu (školení, výuka, konzultace) a sociologickému výzkumu. Ve volném čase pomáhá s vedením skautského střediska IGNIS Brno. Ve zbývajícím volném čase chová včely (Včelařství Pakostovi). Má rád svoji ženu, děti a firemního psa Amy. A také když se kolem něj nic moc neděje.

Petra Pakostová (grafika, design)

Vystudovala v Brně psychologii. Zaměřuje se na výtvarné umění, arteterapii a ochranu přírody. Má ráda, když se kolem ní stále něco děje, svého manžela, přátele, přírodu a firemního psa Amy. V naší firmě má pod palcem grafické a designové práce. Ve zbývajícím čase se věnuje blogu plnému nápadů pro tvoření s malými dětmi Nápady pro Aničku.
Lukáš Pinteš (výroba a expedice obrazů)

Lukáš Pinteš vystudoval Mendelovu univerzitu v Brně, aby nám mohl pomáhat s tiskem, rámováním a výrobou obrazů. Všechen zbývající volný čas věnuje kohoutovickému skautskému oddílu.
Zpětná vazba na naše služby

Budeme rádi, když nám řeknete jak být lepší firmou, když nám řeknete, co si o nás myslíte, a dáte nám zpětnou vazbu na naše výrobky a služby. Zpětnou vazbou se poctivě zabýváme a často dáme na váš názor. Koneckonců jste to vy, na kom nám záleží. Děkujeme za důvěru a váš čas.