CZK | EUR
0

Tisk na míru

Fotografům, umělcům, galeriím a grafickým studiím jsme schopni vytisknout, adjustovat a zarámovat velkoformátové snímky. Realizujeme také návrhy výzdoby kanceláří a firem.

Vše tiskneme ve špičkové kvalitě na značkové materiály na tiskárně HP Designjet Z9ps. Pro podrobnosti a případnou nabídku nás prosím kontaktujte.Umíme toho hodně


• Zakázkové rámování
• Tisk na míru
• Velkoformátový tisk
• Laminování a kašírování
• Grafické práce
• Návrhy výzdoby interiérů

více o našich službách >

Reference a recenze


• Naši zákazníci jsou s námi dlouhodobě spokojeni
• Díky tomu jsme ověřený obchod na Heuréka.cz
• Ukázky našich prací najdete zde

reference >

Poštovné, platba, dodání


• Základní poštovné činí 99 Kč
• Platba převodem nebo kartou
• Platba dobírkou - příplatek 96 Kč

Dodací doba tisků, které jsou skladem, je dva pracovní dny. Rámování a úprava obrazů je individuální řešení a žádá si nějaký čas - pokud obraz tiskneme, je to deset dní, jinak je to orientačně až měsíc.

detaily >

Kontakty


SLAVNEOBRAZY.CZ
Mgr. Petr Pakosta
Libušino údolí 110
623 00 Brno

email: obchod@slavneobrazy.cz
telefon: +420 608 969 108 (po-pá, 9-18)

detaily >
Reprodukce obrazů Naše služby a reference Poštovné, platba, dodání Kontakt

Od stolu na zeď aneb jak naše obrazy děláme
Ukázky našich prací


Naše služby

Zakázkové rámování

Rámujeme na zakázku do vašich rámů - umíme naše tisky přizpůsobit vašim rámům. Často měníme vybledlé reprodukce ve starých rámech, případně do starých, krásných a řemeslně hodnotných rámů navhrneme vhodnou reprodukci, rám vyčístíme, oživíme a vytvoříme nové dílo.

Tisk na míru

Fotografům, umělcům, galeriím a jiným institucím nabízíme tisk a rámování velkých souborů děl. Spolupracujeme s předními dodavateli lišt, skel, paspart a jiných materiálů (Nielsen, Lira či Belart). Můžeme vám navhrnout materiál tisku, rám, paspartu a celkové dokončení díla.

Velkoformátový tisk

Používáme nejmodernější tiskárnu HP Designjet Z90ps určenou pro tisk těch nejkvalitnějších reprodukcí a fotografií. Tiskárna používá inkoust HP Vivid Photo s garantovanou stálobarevností 200 let, techologie HP Pixel control zlepšuje barevný rozsah a plynulé přechody.

Na základě individuální nabídky jsme schopni vám zajistit tisk jakýchkoliv motivů, na všechny dostupné materiály do šířky 1060 mm a za příjemných cenových podmínek. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, pečlivě a flexibilně.

Laminování a kašírování

Naše obrazy laminujeme a kašírujeme za tepla pomocí vakuového lisu Nielsen. K laminování použiváme celé spektrum fólii téže firmy. Tisky kašírujeme nejčastěji na KAPA desky o síle 5 či 10 mm.

Návrhy výzdoby interiérů

Po konzultaci s vámi návrhujeme obrazy do interiéru firem a kancelaří. Individuálně a na míru vám navhrneme motivy, materiály, rámy a celkové provedení na klíč.

Grafické práce

Umíme upravit vaše tiskové podklady, retušujeme, vylepšujeme fotografie. Navrhujeme vzhled a design tisku.Reference

Foxconn Pardubice

Do kanceláří pardubické firmy Foxconn jsme navrhovali grafický design, tiskli a laminovali několik desítek boardů o velikosti 1,4 x 1 m. Některé tabule se skládaly dohromady a tvořily tak skutečně ohromnou plochu (7,5 m šířky a 2 m výšky). Zakázku jsme dodávali včetně návrhu, výběru fotografií a instalace na místě.
Galerie DOX Praha

Některé naše obrazy slouží i specifickým účelům, třeba v expozici v holešovickém DOXu.
Vinařství Třebívlice | Framoz

Spolu s architekty a designéry z firmy Framoz jsme pomaháli vybavit penzion Vinařství Třebívlice. Navrhovali jsme motivy, tiskli a napínali přes sto obrazů na plátně.
Ověřeno zákazníky

Naše recenze z Ověřeno zákazníky - Heureka.cz

Naši zákazníci jsou s námi dlouhodobě spokojeni. Ceníme si toho a děkujeme za Vaši důvěru. Další recenze a detaily hodnocení našich služeb najdete na portálu Heuréka.
Ověřený zákazník:
Rychlost vyřízení Ochota s předáním informací -

Ověřený zákazník:
- S tímto obchodem mám velmi dobrou zkušennost.

Ověřený zákazník:
- Příjemná komunikace, rychlá dodávka. Obrazy nádherné, detaily odpovídají předloze. Barvy věrné, rámy precizně zpracovány. Balení k dopravě provedeno tak, že nic není poškozeno. Za sebe doporučuji.

Ověřený zákazník:
- s kvalitou obrazu jsem spokojena, termín dodání dodržen

Ověřený zákazník:
Kvalitní zpracování mé zakázky, rychlé dodání, vstřícný přístup k zákazníkovi. - Již jsem si zde reprodukce objednávala několikrát a vždy jsem byla moc spokojená. Super obchod !!!!!

Ověřený zákazník:
- Objednávám opakovaně, velký výběr obrazů i rámů, obraz je vždy dokonalý, nádherný, jako originál. Zvlášť si cením vstřícného a ochotného jednání. Dodání vždy v termínu, tentokrát kdyby nebyly problémy s kurýrní službou, tak jsem měla obraz doma ještě před termínem. Obchod vřele doporučuji. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

Ověřený zákazník:
První zkušenost bez problémů, dokonalé zpracování, doručení v pořádku, spokojenost. -

Ověřený zákazník:
- velký výběr reprodukcí slavných děl - možnost objednání kompletního obrazu, stačí jen pověsit možnost výběru rámu výběr velikosti obrazu, motivu i provedení - Nakoupila jsem v tomto eshopu již čtvrtý obraz a vždy velká spokojenost.

Ověřený zákazník:
Individuální přístup -

Ověřený zákazník:
- Obrazy jsou krásné, velmi dobře provedené, výborně zabalené pro přepravu, rychle dodané a dokonce s dárkem, malým obrázkem na plátně. Děkuji.

Ověřený zákazník:
komunikace rychlost dodání zabalení zboží -

Ověřený zákazník:
- Skvělá komunikace s obchodem, obraz došel v pořádku a včas a je nádherný. Velká spokojenost.

Ověřený zákazník:
- SUPER !!! Krásně provedeno jako vždy. Výborná spolupráce. Díky.

Naše obrazy jsou již v téměř každé vesnici nebo městě

Místa, kam jsme prodali alespoň jeden obraz: