0

Tisk na míru

Fotografům, umělcům, galeriím a grafickým studiím jsme schopni vytisknout, adjustovat a zarámovat velkofomárotvé snímky. Realizujeme také návrhy výzboby kanceláří a firem.

Vše tiskneme ve špičkové kvalitě na značkové materiály na tiskárně HP Designjet Z9ps. Pro podrobnosti a případnou nabídku nás prosím kontaktujte.Umíme toho hodně


• Zakázkové rámování
• Tisk na míru
• Velkoformátový tisk
• Laminování a kašírování
• Grafické práce
• Návrhy výzdoby interiérů

více o našich službách >

Reference a recenze


• Naši zákazníci jsou s námi dlouhodobě spokojeni
• Díky tomu jsme ověřený obchod na Heuréka.cz
• Ukázky našich prací najdete zde

reference >

Poštovné, platba, dodání


• Základní poštovné činí 99 Kč
• Platba převodem nebo kartou sleva 2 %
• Platba dobírkou - příplatek 42 Kč

Dodací doba tisků, které jsou skladem je dva pracovní dny. Rámování a úprava obrazů je individuální řešení a žádá si nějaký čas - pokud obraz tiskneme, je to deset dní, jinak je to orientačně až měsíc.

detaily >

Kontakty


SLAVNEOBRAZY.CZ
Mgr. Petr Pakosta
Libušino údolí 110
623 00 Brno

email: obchod@slavneobrazy.cz
telefon: +420 608 969 108

detaily >
Reprodukce obrazů Naše služby a reference Poštovné, platba, dodání Kontakt

Ukázky našich prací


Naše služby

Zakázkové rámování

Rámujeme na zakázku do vašich rámů - umíme naše tisky přizpůsobit vašim rámům. Často měníme vybledlé reprodukce ve starých rámech, případně do starých, krásných a řemeslně hodnotných rámů navhrneme vhodnou reprodukci, rám vyčístíme, oživíme a vytvoříme nové dílo.

Tisk na míru

Fotografům, umělcům, galeriím a jiným institucím nabízíme tisk a rámování velkých souborů děl. Spolupracujeme s předními dodavateli lišt, skel, paspart a jiných materiálů (Nielsen, Lira či Belart). Můžeme vám navhrnout materiál tisku, rám, paspartu a celkové dokončení díla.

Velkoformátový tisk

Používáme nejmodernější tiskárnu HP Designjet Z90ps určenou pro tisk těch nejkvalitnějších reprodukcí a fotografií. Tiskárna používá inkoust HP Vivid Photo s garantovanou stálobarevností 200 let, techologie HP Pixel control zlepšuje barevný rozsah a plynulé přechody.

Na základě individuální nabídky jsme schopni vám zajistit tisk jakýchkoliv motivů, na všechny dostupné materiály do šířky 1060 mm a za příjemných cenových podmínek. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, pečlivě a flexibilně.

Laminování a kašírování

Naše obrazy laminujeme a kašírujeme za tepla pomocí vakuového lisu Nielsen. K laminování použiváme celé spektrum fólii téže firmy. Tisky kašírujeme nejčastěji na KAPA desky o síle 5 či 10 mm.

Návrhy výzdoby interiérů

Po konzultaci s vámi návrhujeme obrazy do interiéru firem a kancelaří. Individuálně a na míru vám navhrneme motivy, materiály, rámy a celkové provedení na klíč.

Grafické práce

Umíme upravit vaše tiskové podklady, retušujeme, vylepšujeme fotografie. Navrhujeme vzhled a design tisku.Reference

Foxconn Pardubice

Do kanceláří pardubické firmy Foxconn jsme navrhovali grafický design, tiskli a laminovali několik desítek boardů o velikosti 1,4 x 1 m. Některé tabule se skládaly dohromady a tvořily tak skutečně ohromnou plochu (7,5 m šířky a 2 m výšky). Zakázku jsme dodávali včetně návrhu, výběru fotografií a instalace na místě.
Galerie DOX Praha

Některé naše obrazy slouží i specifickým účelům, třeba v expozici v holešovickém DOXu.
Ověřeno zákazníky

Naše recenze z Ověřeno zákazníky - Heureka.cz

Naši zákazníci jsou s námi dlouhodobě spokojeni. Ceníme si toho a děkujeme za Vaši důvěru. Další recenze a detaily hodnocení našich služeb najdete na portálu Heuréka.
Ověřený zákazník:
-

Ověřený zákazník:
Dve objednavky vybavene maximalne ustretovo, profesionalne a k tomu prijemne. Sluzby sa vseobecne zlepsuju, vsetci podnikatelia sa snazia ale tito ludia to myslim robia aj so srdcom a vidno to. Urcite odporucam. -

Ověřený zákazník:
rychlost ochota krásné provedení všechno na jedničku!!! Mockrát děkuji! výborná domluva - Moc příjemný obchůdek, kde pánem je skutečně zákazník se vším všudy.

Ověřený zákazník:
Vše proběhlo rychle, vstřícně a kvalitně. O každém kroku jsem byl průběžně informován. Zásilka byla dopravena v pořádku ,dobře zabalena. Doporučuji. -

Ověřený zákazník:
Vysoká úroveň jednání a perfektní kvalita výrobků - Objednávka byla vyřízená do 5 dnů což považuji za velmi rychlé. Kvalita zpracování je na velmi vysoké úrovni!

Ověřený zákazník:
výzdoba dle vlastního vkusu -

Ověřený zákazník:
Prostě nej, můžu jen doporučit -

Ověřený zákazník:
Dobrá komunikace Provedení bylo rychlejší, než jsem vůbec předpokládal, což před Vánocemi je hodno ocenění! -

Ověřený zákazník:
Skvělá komunikace, velmi milé jednání velká spokojenost s obrazem - vysoká kvalita tisku, obraz je opravdu nádherný široký výběr možností reprodukce obrazů Rychlé vyřízení objednávky v předvánoční době -

Ověřený zákazník:
- I před Vánoci rychlé dodání, obraz velmi pěkný. Naprostá spokojenost

Ověřený zákazník:
- Vše proběhlo rychle.

Ověřený zákazník:
Profesionalni provedeni, skvela a uzivatelsky prijemna komunikace a vse ve 100% kvalite !! Rychle doruceni -

Ověřený zákazník:
Velký výběr krásných děl Rychlost zpracování (plátno) a dodání -

Naše obrazy jsou již v téměř každé vesnici nebo městě

Místa, kam jsme prodali alespoň jeden obraz: